Flat,K Plum - Vacation Stay 15718V

  • 23 m²

Om van uw vakantie in Tokio te genieten, verblijf in Flat,K Plum - Vacation Stay 15718V Tokio van 23 m², gelegen op afstand van 7 km van het Samurai Museum en op 20 minuten loopafstand van de Kitazawahachiman Jinja. De capaciteit van dit 1-badkamer appartement is tot 2 gasten.

Voor extra gemak zijn een douche en een wasmachine beschikbaar bij dit appartement. Verder kunt u genieten van een haardroger in de badkamer.

De accommodatie heeft ook een keuken, uitgerust met een koelkast en keukengerei.

Dit appartement bevindt zich in de Setagaya wijk van Tokio, op een paar stappen verwijderd van het Hanegi Park. Het Komabapark ligt op korte rijafstand van 10 minuten van deze accommodatie. Flat,K Plum - Vacation Stay 15718V is gelegen op afstand van 10 km van het treinstation Mejiro.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Flat,K Plum - Vacation Stay 15718V Tokio
Stage You
Mobiele prijsaanbieding

Stage You

6.9
Aangenaam 53 beoordelingen
1.4 km van de accommodatie
USD 39 USD 35
per nacht
Shimokitazawa Akima
Mobiele prijsaanbieding

Shimokitazawa Akima

7.0
Goed 1 beoordeling
1.5 km van de accommodatie
USD 396 USD 356
per nacht
Liberty House208 /Shibuya 5Min By Train Sangenjaya
Mobiele prijsaanbieding

Liberty House208 /Shibuya 5Min By Train Sangenjaya

7.9
Goed 12 beoordelingen
2.1 km van de accommodatie
USD 196 USD 176
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Keukengerei

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer7世保生環第92号
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Flat,K Plum - Vacation Stay 15718V te vinden?
      Flat,K Plum - Vacation Stay 15718V is in de Setagaya wijk van Tokio gesitueerd, binnen 7 km afstand van de Shinjuku Omoide Yokocho.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Flat,K Plum - Vacation Stay 15718V?
      Populaire plekken in de buurt van Flat,K Plum - Vacation Stay 15718V zijn onder andere het Japans museum voor volksnijverheid, de Shinjuku Omoide Yokocho, het Meguro Daktuinenpark.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Miwatei en Iron Coffee restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Heeft het appartement internetverbinding?
      Ja, het appartement biedt wifi.
    • Zijn huisdieren toegestaan bij Flat,K Plum - Vacation Stay 15718V?
      Flat,K Plum - Vacation Stay 15718V is niet huisdiervriendelijk.
    • Is er een keuken in Flat,K Plum - Vacation Stay 15718V?
      Bij Flat,K Plum - Vacation Stay 15718V vinden gasten een ingerichte kitchenette met een koelkast en keukengerei.
    • Hoe groot is Flat,K Plum - Vacation Stay 15718V?
      Flat,K Plum - Vacation Stay 15718V heeft een totale oppervlakte van 23 m².

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Flat,K Plum - Vacation Stay 15718V Tokio

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten